trende

Fermuarlı Branda Fiyatları

24.10.2022
44
Fermuarlı Branda Fiyatları


fermuarlı branda fiyatları olarak Şeffafbrandaci.com Olarak Ürettiğimiz Şeffaf Brandalar Kaliteli ve Uzun Ömürlü Dayanıklıdır.

Fiyatlarda %20 İndirim Fırsatı Kaçırmayın !

Fermuarlı Branda Fiyatları Kış kampanyamız ile şeffaf mika kumaşlarda ve şeffaf uygulamalarda indirimli ücretlerle hizmet veriyoruz. hemen firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyat teklifini alın…

Şeffaf Kapama Size Neler Kazandırır ?

Şeffaf branda uygulama ile ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yapı ruhsatı gerektirmeyen bu sistem dilerseniz full otomatik bir sistem olarak tasarlanabilir.. Branda katlama derdi olmayan otomatik sistem için de yapı ruhsatı gerekmemektedir.

Nerelerde Kullanabilirsiniz ?

Cafe,Restoran,Çay bahçesi,Otel Bahçesi Villa ve tüm açık alanlarda evlerin balkonlarında kullanılabilir. Dayanıklı mika. 0.60 mm 0.80 mm 1.mm 2.mm 3.mm kalınlıklarında şeffaf mikalar mevcuttur. Şeffaf branda kapama için verdiğimiz fiyatlar 0.60 mm mika için verilmiştir.

fermuarlı branda fiyatları
fermuarlı branda fiyatları

Balkon Brandaların da Süper İndirimler

Balkon alanlarınızı kaplamak için tam zamanı soğuk kış günleri gelmeden şeffaf kaplama işlerinizi yaptırmayı unutmayın. En uygun şeffaf branda kaplama fiyatları için iletişime geçiniz..

Fermuarlı Branda Fiyatları

PVC Şeffaf Brandalar, tekstil ve ambalaj sektörünün birçok dalında farklı amaçlara hizmet etmektedir. Özellikle gölgelendirme sektörüne yardımcı ürünler olarak kullanılmaktadırlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE
AKAY TENTE
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?