trende

Denizli Şeffaf Branda Kış Bahçesi

15.09.2022
12
Denizli Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Şeffaf Branda Modelleri

Bu malzemelerin yapılma maddesi incelendiğinde ise dış ve iç olarak farklı maddelerin kullanıldığı göze çarpar. Mika maddesinden yapılan iç yüzey ve naylon karışım branda adı verilen bir kumaş kullanılarak elde edilir ve bu kumaş oldukça kalındır. Şeffaflık özelliğini kazandıran mika adı verilen malzeme ise endüstriyel alanlarda geniş olarak kullanılır. Bu maddenin içeriğinde ise sağlamlık sunması için tamamen PVC tercih edilir. Cama benzetilen şeffaf yapısı avantajlar sunar.

Kalın branda kumaşından elde edilen bu ürünlerin kullanım alanlarına bakıldığında ise dış alanlarda çeşitli konseptler göze çarpar. Genellikle kış bahçelerinde, dış alanların yeme içme yerlerinde, balkonlarda tercih edilen bu ürünler aynı zamanda iki alanı ayırmak için de sıklıkla tercih edilir. Kenarlarında bulunan fermuar detayları sayesinde de fonksiyonel bir şekilde açılıp kapanabilme özelliğindedir. Kapatmak ya da toplamak isterseniz bu fermuarlardan yararlanmak isteyebilirsiniz.

Kapalı ve açık alan olarak iki farklı şekilde kullanılabilir. Branda adı verilen bu ürünlerin farklı tasarımlar ve detayları yaratmak istediğiniz dış alana şıklık katabilir. Kış bahçelerinde ise yaz aylarına ek olarak branda tercih edilmesi içerisindeki ısıyı tutmasına olanak sağlar. Bu yalıtım sistemine ek olarak farklı renklerde kullanıcılara sunulur. Brandaların kalınlık özellikleri ise dayanıklılık sağlayarak rüzgarlı ve karlı hava durumlarında ayakta kalmasını sağlar. Mevsimlerde ve geçişlerde kullanma özelliği sağlayan bu modelleri güvenerek tercih edebilirsiniz. Sıcak yaz aylarında ise genleşme olabilir bu nedenle satın alırken bu genleşme payını hesaba katmanız tavsiye edilir.

Şeffaf stor fermuarlı branda modelleri genel olarak dış mekanlarda farklı amaçlar altında kullanılsa da yaygın olarak yazın tercih edilir. Yaz aylarında güneşten koruma ve serinlik sağlar. Şeffaf görünüm sunması da restoran ya da cafe gibi mekanlarda alanı kapatmama avantajı sunar. Şeffaf brandaların saydam olan modeller arasında seçim yaparken modellerin ve markaların sundukları avantajlara bakarak seçim yapabilirsiniz. Şeffaf mika branda naylon modellerinde kullanılan materyal ve kalınlık incelenerek sağlamlığı tahmin edilebilir. Her mevsim kullanmaya uygun olan şeffaf stor branda modelleri dayanıklı ve rüzgara karşı dirençli olarak kullanım kolaylığı sunar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nezif Sürücü
Nezif Sürücü
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?